top of page

HAKKIMIZDA

Tüm Hikaye

''probuy'', kurulduğu tarihten bu yana, Dünya genelinde müşterilere kapsamlı ve ihtiyaca özel hizmetler sunmaktadır. Sektördeki bunca yıldan sonra, müşterilerin bizden hak ettikleri deneyimi edindiklerinden emin olmak için hizmet kapsamımız tamamen genişletilmiştir. Elde ettiğimiz başarı, birkaç yöne genişlememize ve güçlü bir itibar kazanmamıza imkan sağlamıştır. Avantajımızın kaynağı, iş yerinin ötesinde bağlantılar geliştirmeye olan bağlılığımız ve sektördeki etkili kişilerden bilgi edinme yönelimimizdir. 

Misyonumuz

probuy olarak önceliğimiz insanların güvenli, hızlı ve engelsiz bir şekilde Dünya'nın her yerinden alışveriş yapabilmesidir. İddiamız gelecekteki en iyi eticaret sitesi olmaktır. Başlıca dayanakları ise yaptığımız işi sevmemiz, kar odaklı olmamamız ve insanlara değer katmayı amaçlamamızdandır. Diğerlerinden farkımız ilk önce ihracat yapan Kobiye destek vermemizdir.

Başarının anahtarı

Vizyonumuz

Biz şirket olarak Meriç Özcan önderliğiyle ve ''Esans Endüstri İnovasyonel Bilişim ve Mekatronik teknolojileri Şti.'' adıyla 2021 Nisan ayında kurululmuş bir firmayız. Esans Endüstri demek 21. yüzyıl endüstri anlayışına uyum ve elektronik sanayi sistemleri demektir. Biz birnevi işletme ve markalar topluluğuz ve birçok teknolojik ve geleneksel sektörde faaliyet göstermekteyiz. Eticaretteki demirbaşımız ise ''probuy''dır. Probuy'ı gelecekte Türkiyede başta olmak üzere Dünyadaki en iyi alışveriş sistemi yapacağız. Uluslararası alışveriş çözümlerine hoşgeldiniz.

Gökdelenlerin Üzerine Sis
bottom of page